Pražská 223, 390 01 Tábor
Česká republika

Tel.: +420 724 188 933
Email: pavla.bartova@re-max.cz

Prodejní cena: 2.390.000 Kč

Exkluzivně nabízím velmi pěkný byt 3+kk se zimní zahradou a soukromou zahrádkou v domě se čtyřmi bytovými jednotkami v obci Blížejov 10 km od Domažlic.

Byt je v družstevním vlastnictví, převod do osobního vlastnictví je možný do 1 roku, koupi je možné financovat z hypotečního úvěru..

 

Podlahová plocha bytu je 67 m2 a zahrnuje vstupní halu, obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, koupelnu a toaletu. Z obývacího pokoje a jedné z ložnic je přístup do příjemné zimní zahrady a dále na zahrádku obehnanou vzrostlými tújemi, které zajišťují soukromí.

 

Další plochy domu o výměře necelých 10 m2 jsou určeny ke společnému užívání. Soukromá zahrádka za domem má rozlohu 75 m2, před domem k bytu náleží plocha o velikosti 81 m2, na které jsou dvě parkovací stání a zahradní domek pro uskladnění všeho potřebného.

Bytový dům je napojen na veřejný rozvod kanalizace, vody a plynu. Vytápění a ohřev teplé vody zajišťuje plynový kotel.

Bytový dům je napojen na veřejný rozvod kanalizace, vody a plynu. Vytápění a ohřev teplé vody zajišťuje plynový kotel.
Měsíční náklady na bydlení (energie, správa, fond oprav) činí necelých 7.000 Kč, včetně splátky anuity ve výši cca 3.700 Kč, která se bude splácet ještě necelé 4 roky (anuitu lze splatit i jednorázově při převodu do osobního vlastnictví, její výše je přibl. 140.000 Kč).

V Blížejově najdete vše potřebné pro příjemné bydlení – školu, školku, sportoviště, obchod, dobré vlakové i autobusové dopravní spojení. Lokalita, ve které se nachází nabízený byt je ideální pro klidné rodinné bydlení v bytových a rodinných domech.

 

Copyright © Pavla Bártová  |  realitní makléřka  |  RE/MAX One  |  Všechna práva vyhrazena
WebGraphic by RE/MAX  |  Web created by Jan Weisgerber  |  » Reklamní odkazy

 

Tyto webové stránky používají soubory "cookies". Procházením těchto webových stránek tak vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Proč?